interier-design-skola-intermezzo Rekvalifikační účetní kurzy
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní 

Interier design škola INTERMEZZO
 

Adresa:  Vítkova 21
PSČ:  18000
Město:  Praha 8
Stát:  CZECH REPUBLIC
DIC:  CZ75995808

Interier Design Škola je určena dospělým, kteří se zajímají o design interierů, nové trendy v bydlení, dekorování a aranžování, historii a vývoj stylů .
Naše Škola interierového designu je určena nejen těm,kteří mají zájem o profesionální kariéru v interierovém designu, ale také těm, kteří staví nové bydlení a chtějí se lépe orientovat v nabídce obchodů, chtějí se naučit číst v projektové dokumentaci, či se pouze potřebují ujistit , že jejich výběr zařízení je správný.

Interier design škola funguje v rámci vzdělávání dospělých a oprávnění k vedení odborných kurzů , nikoliv jako akreditovaná vysoká, či střední škola. Tj. Certifikát , či Diplom , který po absolvování náročných závěrečných zkoušek od nás obdržíte, má funkci dokladu o intenzitě Vašeho studia a splnění všech studijních úkolů a kriterií stanovených naší Interier design školou.


Kontaktní formulář

Zadané kontaktní údaje jsou a budou určeny pouze k vyřízení objednávky.

 
Chcete se přihlásit na kurz/školení?
Vyberte si kurz & termín a klikněte na tlačítko "Objednat"

Finanční podmínky účasti na kurzu/školení:
Vaše místo v kurzu bude rezervováno po zaplacení zálohové částky na účet 244257291 / 0300. Po připsání částky na účet od nás obdržíte písemné potvrzení o přijetí platby a vaší registraci.
 

Interier design škola INTERMEZZO
 
Škola interierového designu, bytového návrhářství a dekoratérství. Vzdělávací instituce zaměřená na vzdělávání dospělých v oblasti interierového designu. První akreditovaná škola interierového designu v ČR (MŠMT)

Interier Design Škola byla založena Janou Hradeckou, majitelkou design studia INTERMEZZO, absolventkou Umělecké Školy Designu a Design školy.

 

Interier Design Škola je určena dospělým, kteří se zajímají o design interierů, nové trendy v bydlení, dekorování a aranžování, historii a vývoj stylů.

 

Naše Škola interierového designu je určena nejen těm, kteří mají zájem o profesionální karieru v interierovém designu, ale také těm, kteří staví nové bydlení a chtějí se lépe orientovat v nabídce obchodů, chtějí se naučit číst v projektové dokumentaci, či se pouze potřebují ujistit, že jejich výběr zařízení je správný.

 

Interier design škola funguje v rámci vzdělávání dospělých a oprávnění k vedení odborných kurzů, Diplomový kurz je akreditován Ministerstvem školství (MŠMT), tj. Diplom, který po absolvování náročných závěrečných zkoušek od nás obdržíte, je dokladem o rekvalifikaci na Designera interierů a osvědčením s celostátní platností. Plní také funkci dokladu o intenzitě Vašeho studia a splnění všech studijních úkolů a kriterií stanovených naší Interier design školou.

V Interier Design Škole přednáší zkušení lektoři s dlouhodobou praxí. Jsou to interieroví designeři, projektanti, architekti, ale také řemeslníci, kteří velmi dobře znají materiál se kterým pracují (truhláři, štukatéři…).

V mnohém z nás dříme nadání, jde jen o to, jej umět probudit... A my to umíme...


 
Novinky & Aktuality

mzdy | Euroekonom.cz
mzdy | 2019-06-03 

Mzdy | www.zaoffice.cz
mzdy | 2019-04-09 

Mzdy - Accost
mzdy | 2019-04-05 

mzdy | Blesk.cz
mzdy | 2019-03-02 

Rostou mzdy roste riziko
mzdy | 2019-01-14 

Mzdy a personalistika | Money
mzdy | 2018-11-29 

MZDY - RON Software | ron.cz
mzdy | 2018-10-04 

[?]

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde