magnetic-nail-academy Rekvalifikační účetní kurzy
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní 

Magnetic Nail Academy
 

Adresa:  Vašatova 1402
PSČ:  27201
Město:  Kladno
Stát:  CZECH REPUBLIC
DIC:  CZ7462251984

KLADNO, PRAHA, BRNO, PLZEŇ, HRADEC KRÁLOVÉ, LIBEREC....Profesionální školení gelové modeláže, manikúry, nail artu a rekvalifikační kurzy Uvažujete o tom, jak přesvědčit nové zákaznice, že právě Váš salón je ten pravý? Chcete získat náskok před salónem ve vedlejší ulici a nabídnout Vašim zákaznicím něco nového? Začínáte v oboru nebo hodláte rozšířit spektrum Vašich služeb? Nebo jen prostě hledáte inspiraci pro Vaše stále náročnější klientky? Zkuste některý z našich kurzů nebo seminářů. Máme léta praxe i zahraniční zkušenosti. Naše kurzy jsou věcné a obsažné, přesto však probíhají v pohodové neformální atmosféře a vždy se dozvíte něco navíc, než co je v osnovách kurzu ... :] Rekvalifikační [rychlo]kurzy za 6.000 Kč Vám sice nabídnout nedokážeme ale pokud se chcete nehtové modeláži vážně věnovat, dokážeme Vás na tuto profesi dobře připravit. Zkuste některý z našich jednodenních kurzů a pak se můžete rozhodnout třeba i pro celou SKUTEČNOU rekvalifikaci u nás. Nail Design is a profession... our profession!


Kontaktní formulář

Zadané kontaktní údaje jsou a budou určeny pouze k vyřízení objednávky.

 
Chcete se přihlásit na kurz/školení?
Vyberte si kurz & termín a klikněte na tlačítko "Objednat"

Finanční podmínky účasti na kurzu/školení:
REZERVACE TERMÍNU Po odeslání vaší přihlášky je nutné zaplatit zálohu na účet školitele u FIO banky č.ú. 2001152590/2010. Záloha je nevratná a slouží k pokrytí režie vzniklé při případném zrušení přihlášky. Výše zálohy: - U jednodenního kurzu - záloha 500 Kč min. 2 týdny předem - U vícedenního kurzu a kurzu s externím trenérem - záloha ve výši 50 % z ceny kurzu Na zálohu není možné použít dárkový certifikát, pokud nebyl zakoupen přímo na konkrétní kurz. Pro identifikaci platby použijte jako variabilní symbol číslo zálohové faktury nebo vaše tel. číslo nebo IČ. Rezervace míst probíhá dle datumu přijatých záloh, nikoliv dle datumu přihlášek. Max počet účastníků u většiny kurzů je 8 studentů. Min. počet účastnic kurzu se liší podle typu kurzu .
 

Magnetic Nail Academy
 
Profesionální nehtová kosmetika Magnetic: 5 let v ČR, 25 let na světovém trhu

Nehtovou kosmetiku Magnetic zná na českém trhu již asi téměř každá nehtová designérka. Tato holandská značka je v Česku zastupována firmou Andrey Vilčekové v Kladně, která je také hlavní trenérkou české Magnetic Nail Academy - školy pro nehtové designérky.

V lednu 2011 to bylo 5 let, kdy se mohli nehtové designérky s touto značkou v Česku poprvé setkat. Postupně byl na českém trhu v rámci prezentací v jednotlivých regionech představen celý sortiment, zahrnující prakticky vše potřebné pro nehtové designérky. Magnetic se také prezentuje na vybraných kosmetických veletrzích, kde jsou pravidelně představovány produktové novinky a zároveň zde probíhají atraktivní ukázky trendového nail designu a zdobení nehtů. O tuto show se pokaždé s velkým úspěchem zasluhují pozvaní zahraniční školitelé Magnetic Academy i české regionální školitelky Magnetic.

V oblasti nail designu a nail artu Magnetic stále udává trend.
Např. populární pinčované Stiletto nehty zde již na jaře r. 2008 poprvé prezentoval americký nail designér David Fowler. Poslední objev tzv. Bridge nail pochází naopak ze studia ukrajinské Magnetic Nail Academy a jeho tvůrcem je Aleksander Finko. I další mezinárodní trenéři se zasloužili o velkou publicitu školy Magnetic. Připomínáme např. Ingeborg Mensonides a Pepyna Borrela z Holandska, Chantal Schwede z Německa, Natalii Yakubchuk a Katerinu Gonchar z Ukrajiny nebo naposledy mezinárodní trenérku Magnetic Nail Academy Jelenu Relič ze Srbska.

 

S kvalitní a profesionální podporou se manikérky mohou setkat i v českých regionech, kde Magnetic zastupují certifikovaní trenéři a obchodní zástupci. (KLADNO, PRAHA, BRNO, PLZEŇ, HRADEC KRÁLOVÉ, LIBEREC). Magnetic Nail Academy každoročně pořádá desítky nejrůznějších školení a produktových prezentací v různých částech republiky. Skutečnost, že neustálé vzdělávání i v tomto oboru je základem podnikatelského úspěchu, potvrzují samy nehtové designérky, které se opakovaně vrací na další školení pro nové informace a podporu.

 

Magnetic Nail Academy (MNA) prošla za několik posledních let velkými změnami. Došlo k velkému nárůstu počtu školitelů, národních distributorů v Evropě i jinde ve světě. Výrazněji než kdy jindy v minulosti se změnily postupy nehtové modeláže a vytvářené designy. Objevily se zcela nové trendy a postupy v nail artu. Sortiment kosmetických produktů Magnetic narostl na více než 2.500 položek. Sídlo značky v Holandsku bylo v roce 2008 přestěhováno do nových rozsáhlých výrobních prostor a adekvátně počtu odběratelů a školení se navýšil počet kmenových zaměstnanců i externích školitelů.

Všechny tyto pozitivní změny si vyžádaly jistou konsolidaci a upevnění pozice značky Magnetic na trhu. V oblasti školení tento proces zahrnuje také certifikaci všech školitelů Magnetic na národních i regionálních úrovních. Smyslem certifikace je sjednocení systému školení a další zkvalitnění výuky zejména s ohledem na základní kurzy a výše uvedené změny v postupech modeláže nehtů.

Prakticky představuje certifikace ověření schopností a znalostí již stávajících trenérů a jejich rozdělení do 4 kvalifikačních úrovní. Také pro nové potenciální trenéry a partnery značky Magnetic je připraven nový intenzivnější vzdělávací program. Nový systém umožní studentům využívat ještě kvalitnější kurzy a školení. Důraz u trenérů všech úrovní je kladen jak na teoretické a praktické znalosti, tak zejména na didaktiku a schopnost správně a srozumitelně předávat potřebné informace studentům.

Úspěšní absolventi vzdělávacího programu obdrží certifikát školitele Magnetic, který je základní podmínkou pro zahájení kariéry trenéra. Certifikát školitele má omezenou roční platnost, proto jsou i v průběhu následujících měsíců a let trenéři zváni na kurzy, které jim umožní zvyšovat jejich kvalifikaci se zřetelem na nové produkty a trendy v nail designu a nail artu.

Magnetic Nail Academy tak nabízí perspektivní cestu a komplexní podporu v podnikání pro stávající i nové trenéry i v dalších letech !
 
Novinky & Aktuality

mzdy | info.cz
mzdy | 2019-08-08 

mzdy
mzdy | 2019-08-08 

mzdy | Euroekonom.cz
mzdy | 2019-06-03 

Mzdy | www.zaoffice.cz
mzdy | 2019-04-09 

Mzdy - Accost
mzdy | 2019-04-05 

mzdy | Blesk.cz
mzdy | 2019-03-02 

Rostou mzdy roste riziko
mzdy | 2019-01-14 

[?]

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde