co-by-mel-znat-personalista-ze-zakoniku-prace Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


Odkazy na podobné kurzy:

Seznam kurzů:

Srážky, exekuce, oddlužení zaměstnanců – komplexní přehled kroků zaměstnavatele (záznam on-line)
... Prosinec 2019 online  ... 1. VOX a.s.

Pracovní právo v personální praxi (vybrané okruhy a výkladové problémy) a novinky v roce 2020
... 22.04.2020 Praha  ... Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová

Aktuální pracovněprávní judikatura a novinky v pracovněprávní oblasti od roku 2020
... 27.05.2020 Praha  ... Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová


[?]


... Další podobné kurzy


O firmě:

Aliaves Co., a.s.

Aliaves je akciová společnost působící na českém trhu od roku 2009. Hlavní činností společnosti jsou vzdělávací a poradenské služby ve všech oblastech činnosti veřejné správy. Díky úzké spolupráci našich konzultantů s ústředními orgány státu a profesionální znalosti požadavků obcí, měst a krajů jsme schopni zajistit adekvátní nabídku. Posláním společnosti Aliaves je snaha o předávání postupů a vědomostí zaměstnancům veřejné správy a prostřednictvím přednášek, seminářů a odborných školení dlouhodobě zajišťovat informovanost o aktuální domácí legislativě a legislativě Evropské unie.

...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: Co by měl znát personalista ze zákoníku práce (Aliaves Co., a.s.)


Číslo akreditovaného kurzu : AK - PV-455 - 2018, Název akreditace: Pracovněprávní vztahy ve veřejné správě Akreditace: MV : Cíl semináře: Cílem je poskytnout personalistům, managementu, ale i ostatním zaměstnancům, kteří se setkávají v podstatě každodenně s řešením praktických problémů vyplývajících ze vztahu zaměstnanec x zaměstnavatel adřízený ...

Aliaves Co., a.s.Cena:
    ... bez DPH: 2.990 Kč / Kurz
    ... včetně DPH: 3.618 Kč / Kurz


Termín kurzu již není k dispozici

a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

Co by měl znát personalista ze zákoníku práce


Přednáší ...

JUDr. Sáša Navrátilová MBA - Advokátka s vlastní advokátní praxí, kterou vykonává zejména v Brně. Její klienti se dlouhodobě rekrutují z řad významných nadnárodních i českých firem, ale i odborových organizací. V rámci připomínkových řízení se podílela i na vzniku části pracovně-právní legislativy. V advokacii se věnuje mj. kolektivnímu vyjednávání a pracovněprávním vztahům. Dále se věnuje přednáškové činnosti, mj. je lektorkou České advokátní komory. Působí také jako garantka a lektorka programů LL.M. na Paneurópskej vysokej škole v Bratislavě.

Další lektorské zkušenosti – Projekt EU Equal – Podnikání bez překážek, Projekt EU – Podpora sociálního dialogu a rozvoje regionálních tripartit pro posílení obchodu a cestovního ruchu – Pracovněprávní vztahy a sociální dialog, Brno International Business Scholl – bakalářský program – Právo v podnikání. V rámci dovolacích řízení u Nejvyššího soudu dosáhla několika zásadních judikát v oblasti pracovního práva.


Program (obsah kurzu/studia) ...

: Cíl semináře: Cílem je poskytnout personalistům, managementu, ale i ostatním zaměstnancům, kteří se setkávají v podstatě každodenně s řešením praktických problémů vyplývajících ze vztahu zaměstnanec x zaměstnavatel adřízený x podřízený možnost utvrdit si a rozšířit znalosti z dané oblasti, tj. z oblasti pracovněprávních vztahů.
Obsah:
* Pracovněprávní vztah v kontextu pracovního práva EU
* Vztah zákoníku práce a občanského zákoníku (vztah obecného a zvláštního zákona, dopady občanského zákoníku do zákoníku práce)
* Jak číst v zákoníku práce (zejména s důrazem na zásady ZP, které chrání veřejný pořádek, ustanovení kogentní a dispozitivní)

 • Nelegální práce a nelegální zaměstnávání
 • Diskriminace
 • Pracovní poměr (vznik, změna, zánik)
 • Organizační změny a odstupné (kdy se zaměstnanec stane nadbytečným, nadbytečnost a kratší pracovní doba, výpověď pro nadbytečnost, nadbytečnost a zvýšená ochrana zaměstnance, odstupné – výše, povinnost vrátit část odstupného při novém pracovní poměru, právo na odstupné, odstupné versus odměna)
 • Pracovní doba (kratší pracovní doba x zkrácená pracovní doba, pružná pracovní doba a různé možnosti jejího nastavení, stanovená pracovní doba, evidence pracovní doby, směnné režimy, vyrovnávací období, odchylky pracovní doby u některých profesí, práce přesčas a její vymezení, práce přesčas u řadových zaměstnanců a u vedoucích zaměstnanců)
 • Přestávka na jídlo a oddech a její správné stanovení
 • Doba odpočinku (nepřetržitý odpočinek mezi dvěma směnami a nepřetržitý odpočinek v týdnu – jak se stanoví týden)
 • Překážky v práci (na straně zaměstnavatele a na straně zaměstnance: důležité osobní překážky v práci a jiné důležité překážky – kdy náleží náhrada mzdy a platu)
 • Dovolená (výměra, určování, čerpání, plánování a nařizování dovolené, hromadné čerpání, druhy dovolené, krácení dovolené)
 • Bezpečnost a ochrana zdraví při práci – shrnutí základů
 • Odměňování za práci – mzda x plat, odměny z dohod
 • Osobní spis, potvrzení o zaměstnání a pracovní posudek
 • A další důležité skutečnosti i případné aktuality z pracovněprávních vztahů v závislosti na časových možnostechDalší popis (úroveň, minimální znalosti, info o cenách kurzu) ...


* Číslo akreditovaného kurzu : AK/PV-455/2018, Název akreditace: Pracovněprávní vztahy ve veřejné správě
Akreditace: MV
*
* V případě, že se jedná o vzdělávací akci akreditovanou u Ministerstva vnitra ČR dle zákona 312/2002 Sb. nebo rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT a jsou splněny podmínky pro osvobození od DPH, bude jako konečná cena fakturována cena bez DPH. Splnění podmínek pro osvobození určuje pořadatel.

*
* Forma výuky: Prezenční
* Program: : 9:00-15:00 Konkrétní časový harmonogram Vám bude sdělen na místě.

 
Školení Personalistika (HR manažer, pracovní právo) :
Co by měl znát personalista ze zákoníku práce |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 83105 studium co by mel znat personalista ze zakoniku prace

Podtéma školení: Personalistika (HR manažer, pracovní právo)
Kurz je nalezen v sekci: Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení
 

Termíny kurzu

Není vypsaný žádný termín školení, ...

 

mzdy | info.cz
mzdy | 2019-08-08 

mzdy
mzdy | 2019-08-08 

[?]

Kurzy Aladine
kurzy | 2019-11-14 

Kite kurzy - kiteboarding snowkiting landkiting buggykiting
kurzy | 2019-10-12 

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde