verejne-zakazky-aktualni-otazky-a-praxe-2019-lektor-je-hlavnim-autorem-zakona-2 1-zdarma- Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


O firmě:

Aliaves Co., a.s.

Aliaves je akciová společnost působící na českém trhu od roku 2009. Hlavní činností společnosti jsou vzdělávací a poradenské služby ve všech oblastech činnosti veřejné správy. Díky úzké spolupráci našich konzultantů s ústředními orgány státu a profesionální znalosti požadavků obcí, měst a krajů jsme schopni zajistit adekvátní nabídku. Posláním společnosti Aliaves je snaha o předávání postupů a vědomostí zaměstnancům veřejné správy a prostřednictvím přednášek, seminářů a odborných školení dlouhodobě zajišťovat informovanost o aktuální domácí legislativě a legislativě Evropské unie.

...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: Veřejné zakázky - aktuální otázky a praxe 2019-lektor je hlavním autorem zákona, 2+1 zdarma! (Aliaves Co., a.s.)


Číslo akreditovaného kurzu : AK - PV-513 - 2016, název akreditace: Zadávání veřejných zakázek podle nové právní úpravy Akreditace: MV : V rámci naší nabídky Vám představujeme 2 denní kurz se spoluautorem zákona o zadávání veřejných zakázek. Cílem semináře je seznámení s obsahem zákona o zadávání veřejných zakázek a s veřejnými zakázkami jako tako...

Aliaves Co., a.s.Cena:
    ... bez DPH: 6.490 Kč / Kurz
    ... včetně DPH: 7.853 Kč / Kurz


Termín kurzu již není k dispozici

a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

Veřejné zakázky - aktuální otázky a praxe 2019-lektor je hlavním autorem zákona, 2+1 zdarma!


Přednáší ...

Mgr. Pavel Herman - Lektor je specialistou v oblasti práva veřejných zakázek, spoluautor zákona o zadávání veřejných zakázek. V minulosti působil na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, v současné době je poradcem na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR.


Program (obsah kurzu/studia) ...

: V rámci naší nabídky Vám představujeme 2 denní kurz se spoluautorem zákona o zadávání veřejných zakázek. Cílem semináře je seznámení s obsahem zákona o zadávání veřejných zakázek a s veřejnými zakázkami jako takovými. Kurz bude zaměřen na jednotlivé druhy zadávacích řízení. Pozornost bude věnována i možnosti podání námitek, jejich vyřízení a přezkumu u ÚOHS. Cílovou skupinou semináře jsou pracovníci zadavatelů, kteří se podílejí na přípravě a průběhu zadávacích řízení a pracovníci dodavatelů připravující nabídky.
Obsah: V rámci semináře bude podrobně vysvětleno zejména následující: Struktura zákona o zadávání veřejných zakázek. Působnost zákona, výjimky. Stanovení předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Druhy zadávacích řízení a jejich průběh. Kvalifikace dodavatelů. Hodnocení nabídek. Námitky proti rozhodnutí zadavatele. Přezkumné řízení u ÚOHS. Při přihlášení dvou posluchačů z jedné instituce má třetí posluchač účast zdarma!


Další popis (úroveň, minimální znalosti, info o cenách kurzu) ...


* Číslo akreditovaného kurzu : AK/PV-513/2016, název akreditace: Zadávání veřejných zakázek podle nové právní úpravy
Akreditace: MV
*
* V případě, že se jedná o vzdělávací akci akreditovanou u Ministerstva vnitra ČR dle zákona 312/2002 Sb. nebo rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT a jsou splněny podmínky pro osvobození od DPH, bude jako konečná cena fakturována cena bez DPH. Splnění podmínek pro osvobození určuje pořadatel.

*
* Forma výuky: Prezenční
* Program: : první den: 9:00 - 15:00 druhý den: 9:00 - 13:00 Konrkétní časový harmonogram bude upřesněn na místě.

 
Školení Veřejná správa :
Veřejné zakázky - aktuální otázky a praxe 2019-lektor je hlavním autorem zákona, 2+1 zdarma! |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 82777 studium verejne zakazky aktualni otazky a praxe 2019 lektor je hlavnim autorem zakona 2 + 1 zdarma

Podtéma školení: Veřejná správa
Kurz je nalezen v sekci: Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení
 

Termíny kurzu

Není vypsaný žádný termín školení, ...

 

mzdy | info.cz
mzdy | 2019-08-08 

mzdy
mzdy | 2019-08-08 

[?]

Kurzy Aladine
kurzy | 2019-11-14 

Kite kurzy - kiteboarding snowkiting landkiting buggykiting
kurzy | 2019-10-12 

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde