zatridovani-majetku-a-sluzeb-z-pohledu-dani-a-ucetnicvi Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


Odkazy na podobné kurzy:

Seznam kurzů:

Nový přestupkový zákon v aplikační praxi, včetně zohlednění jeho novelizací-lektor je jeho hlavním autorem
... 08.10.2019 Praha  ... Aliaves Co., a.s.


[?]


... Další podobné kurzy


O firmě:

Intellego - vzdělávací agentura

Vzdělávací agentura INTELLEGO Olomouc vznikla v druhé polovině roku 1990 jako soukromá vzdělávací agentura zaměřená na oblast vzdělávání dospělých a na rozvoj profesních znalostí a dovedností. Za dobu své existence jsme uspořádali již 3800 školení a seminářů, na kterých přednáší přední odborníci v daných oblastech, tvůrci legislativních norem, autoři odborných publikací, zkušení lektoři.

INTELLEGO je členem Asociace institucí vzdělání dospělých ČR.
Spolupracujeme se Svazem účetních České republiky.

Naše vzdělávací činnost se zaměřuje především na tyto oblasti:
pracovní právo
personalistika
mzdové účetnictví
daně
ekonomika
účetnictví
finanční řízení
marketing
management
zahraniční obchod
obchodní dovednosti
obchodní právo
rozvoj měkkých dovedností
a mnohé další...


...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: ZATŘIĎOVÁNÍ MAJETKU A SLUŽEB Z POHLEDU DANÍ A ÚČETNICVÍ (Intellego - vzdělávací agentura)


Školení je určeno pracovníkům a referentům ekonomických a investičních útvarů, účetním podnikatelských i nepodnikatelských subjektů, a dalším osobám, které se danou problematikou zabývají. Zejména pak pro ty, kteří pořizují majetek či provádějí na něm opravy či technické zhodnocení, anebo pro ty, kteří potřebují umět zatřídit majetek či služby pro potřeby např. daně z příjmů nebo DPH. Cíl školení: Cílem školení je seznámení účastníků se statistickými klasifikacemi a s jejich praktickým upla...

Intellego - vzdělávací agenturaCena:
    ... bez DPH: 1.600 Kč / Kurz
    ... včetně DPH: 1.936 Kč / Kurz


Termín kurzu již není k dispozici

a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

ZATŘIĎOVÁNÍ MAJETKU A SLUŽEB Z POHLEDU DANÍ A ÚČETNICVÍ


Určeno pro ...

Školení je určeno pracovníkům a referentům ekonomických a investičních útvarů, účetním podnikatelských i nepodnikatelských subjektů, a dalším osobám, které se danou problematikou zabývají. Zejména pak pro ty, kteří pořizují majetek či provádějí na něm opravy či technické zhodnocení, anebo pro ty, kteří potřebují umět zatřídit majetek či služby pro potřeby např. daně z příjmů nebo DPH.
Cíl školení: Cílem školení je seznámení účastníků se statistickými klasifikacemi a s jejich praktickým uplatněním v daňových zákonech, zejména v daních z příjmů a DPH, a s novinkami, které se týkají oblasti majetku v roce 2019. Součástí semináře je i upozornění na aktuální daňové novinky související s oblastí majetku, určení jeho vstupní ceny a způsobu odpisování.


Přednáší ...


Dr. Ivan BRYCHTA Daňový poradce od roku 1995, má dlouholetou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství. Autor mnoha odborných publikací, přední odborník v dané problematice.


Program (obsah kurzu/studia) ...

Výklad bude ilustrován na příkladech a bude doplněn aktuálními stanovisky GFŘ a MF k dané problematice. Rovněž budou zdůrazněny novinky od roku 2019 ve srovnání s předchozím stavem. Výklad bude zaměřen zejména následující problematiku:

  • Principy klasifikací užívaných v daních (CZ-CPA, CZ-CC, CZ-NACE, HS/CN a další), vazby mezi nimi, metodika jejich použití (např. CZ-CC, CZ-CPA, CZ-NACE, HS/CN) - metodika jejich použití, vazby mezi klasifikacemi, vztah k daňovým zákonům.
  • Uplatnění klasifikací v daních z příjmů - aplikace při zatřiďování majetku pro daňové odpisování, vymezení souborů movitých věcí, příslušenství dlouhodobého hmotného majetku, posuzování majetku jako součásti stavebních děl a jako samostatného majetku (rozbor vybraných částí pokynu GFŘ D-22).
  • Související problematika s majetkem a jeho pořizováním (vstupní cena majetku, co se zahrne a co se nezahrne do nákladů souvisejících s pořízením, problematika pořízení majetku vč. okamžiku jeho pořízení z pohledu stavebního zákona, technické zhodnocení versus opravy apod.) - rozbor se zaměřením na novinky v dané oblasti. 
  • Novinky (schválené i ty očekávané) a zajímavé výklady pro oblast majetku, jeho ocenění a odpisování (náplň bude přizpůsobena vývoji legislativy v době konání semináře)
  • Použití klasifikací v zákoně o DPH - aplikace podle příloh zákona a v případech tuzemské přenesené daňové povinnosti u stavebních a montážních prací a u plněnípodle nařízení vlády a přílohy č. 6 ZDPH.
  • Použití klasifikací v dalších daňových zákonech (daň z nemovitých věcí, daň silniční, spotřební a energetické daně, elektronická evidence tržeb a klasifikace ekonomických činností jako doplňující údaj přiznání apod.).


  • Diskuze, zodpovězení dotazů účastníků


Další popis (úroveň, minimální znalosti, info o cenách kurzu) ...Další informace: Účastníci školení obdrží certifikát o absolvování kurzu a podkladové materiály. Součástí školení je občerstvení a nápoje zdarma.

 
Školení DPH, Daně :
ZATŘIĎOVÁNÍ MAJETKU A SLUŽEB Z POHLEDU DANÍ A ÚČETNICVÍ |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 61556 studium zatridovani majetku a sluzeb z pohledu dani a ucetnicvi

Podtéma školení: DPH, Daně
Kurz je nalezen v sekci: Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře
 

Termíny kurzu

Není vypsaný žádný termín školení, ...

 

mzdy | Euroekonom.cz
mzdy | 2019-06-03 

Mzdy | www.zaoffice.cz
mzdy | 2019-04-09 

[?]

Kurzy - Kurz instruktor fitness
kurzy | 2019-07-12 

Kurzy | centrumzdravychzad.cz
kurzy | 2019-07-11 

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde