online-kurz-efektivni-vyjednavani Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


O firmě:

agentura Motiv P s.r.o.

Personální a vzdělávací agentura Motiv P působí na trhu úspěšně již téměř deset let. Na Slovensku funguje její sesterská společnost. Je zaměřena na analýzy v oblasti lidských zdrojů, personální poradenství a firemní vzdělávání. Naše firma nabízí novou generaci psychodiagnostiky a testování po Internetu pod názvem P4Btool , která předběhla dobu.

Vytváříme vlastní know-how a propojujeme hlubokou znalost managementu, personalistiky a psychologie s letitou manažerskou a obchodní praxí. Vysoká odbornost je garantována našimi experty, kteří přednáší na Masarykově Universitě v Brně, na Brno Business School a Brno International Business School na studiích MBA certifikovaných Nottinghamskou Universitou.

Pro naše klienty přinášíme přidanou hodnotu v lidech připravených zvládat změny a plnit náročnější úkoly v současném turbulentním prostředí. Naše analýzy umožňují srovnání a zacílení, které pak pomáháme realizovat v rozvojových programech. Naše poradenské projekty pak dávají možnost efektivnější nastavení personální práce.

Více než 10.000 účastníků prošlo našimi Assessment a Depelopment Centry. Při hodnocení používáme původní metodiku. Výsledky, které dosahujeme, jsou opakovaně vyhodnocovány a můžeme konstatovat, že naše závěry jsou validní i s časovým odstupem.

V oblasti rozvoje se soustředíme zejména na prakticky využitelné znalosti, dovednosti a učení se vlastní zkušeností. Specializujeme se však také na jejich transfer do běžného života. Důraz klademe na práci v době mezi výcviky, nejčastěji formou e-Developmentu, akčních plánů, individuálního koučinku či supervizních skupin. Základním východiskem pro nás je to, že nenahrazujeme ” špatné ” chování za ” dobré ” . Naším cílem je rozšíření repertoáru chování každého účastníka.

V poradenství vycházíme z potřeb zákazníka. Respektujeme jedinečnost každé firmy a vytváříme pro vás originální řešení. Směřujeme neustále kupředu, snažíme se vytvářet nové trendy a vylepšovat své služby.

Zákazník je pro nás vším, a proto vám rádi kdykoli pomůžeme.
Udáváme trend v HR

...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: Online kurz - Efektivní vyjednávání (agentura Motiv P s.r.o.)


Chcete vyjednávat jako profesionál? Dosahovat lepších dohod a zároveň kultivovat vztahy se zákazníky, partnery a dodavateli? Naučit se volit optimální vyjednávací strategii? Získat konkurenční výhodu na svoji stranu? Právě pro Vás je určen virtuální kurz Efektivní vyjednávání. Co se v tomto kurzu naučíte: • Základy vyjednávání, typy, pozice • Příprava k vyjednávání • Volba a použití strategie • Argumentace a obrana • Vyhodnocení vyjednávání • Problémové situace ve vyjednávání Pro koho je kurz vhodný: Každého, kdo chce získat výhodu :-) obchodníky a nákupčí; manažery všech úrovní; jiné vedoucí pracovníky; podnikatele Co všechno se dozvíte: Klíčovým bodem programu je příprava na vyjednávání, rozlišení stylů vyjednávání a osvojení si typů a vyjednávacích triků. Jak si během kurzu uvědomíme, vyjednávání je komunikační proces. Zjistíme, jak může vyjednávání skončit, jaké jsou pozice jednotlivých vyjednávajících stran a jaké jsou jejich cíle. Představíme si vyjednávací rozpětí a také co vše sdělujeme druhému i přesto, že to nevyslovím. V neposlední řadě si také ukážeme, jak je správné vyjednávání ukončit. Kdo Vás kurzem provede: Vojtěch Bednář Za jak dlouho se vše naučíte: 62 minut Za kolik se vše naučíte: 275,- bez DPH ...

agentura Motiv P s.r.o.Cena:
    ... bez DPH: 275 Kč / Kurz
    ... včetně DPH: 333 Kč / Kurz


Termín kurzu již není k dispozici

a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

Online kurz - Efektivní vyjednávání


Obsah kurzu/školení

Chcete vyjednávat jako profesionál? Dosahovat lepších dohod a zároveň kultivovat vztahy se zákazníky, partnery a dodavateli? Naučit se volit optimální vyjednávací strategii? Získat konkurenční výhodu na svoji stranu? Právě pro Vás je určen virtuální kurz Efektivní vyjednávání.


Co se v tomto kurzu naučíte:
• Základy vyjednávání, typy, pozice
• Příprava k vyjednávání
• Volba a použití strategie
• Argumentace a obrana
• Vyhodnocení vyjednávání
• Problémové situace ve vyjednávání


Pro koho je kurz vhodný:
Každého, kdo chce získat výhodu :-) obchodníky a nákupčí; manažery všech úrovní; jiné vedoucí pracovníky; podnikatele


Co všechno se dozvíte:
Klíčovým bodem programu je příprava na vyjednávání, rozlišení stylů vyjednávání a osvojení si typů a vyjednávacích triků. Jak si během kurzu uvědomíme, vyjednávání je komunikační proces. Zjistíme, jak může vyjednávání skončit, jaké jsou pozice jednotlivých vyjednávajících stran a jaké jsou jejich cíle. Představíme si vyjednávací rozpětí a také co vše sdělujeme druhému i přesto, že to nevyslovím. V neposlední řadě si také ukážeme, jak je správné vyjednávání ukončit.


Kdo Vás kurzem provede: Vojtěch Bednář


Za jak dlouho se vše naučíte: 62 minut


Za kolik se vše naučíte: 275,- bez DPH


 
Školení Personalistika a osobnostní rozvoj :
Online kurz - Efektivní vyjednávání |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 61022 studium online kurz efektivni vyjednavani

Podtéma školení: Personalistika a osobnostní rozvoj
Kurz je nalezen v sekci: Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení
 

Termíny kurzu

Není vypsaný žádný termín školení, ...

 

Rostou mzdy roste riziko
mzdy | 2019-01-14 

Mzdy a personalistika | Money
mzdy | 2018-11-29 

[?]

Kite kurzy - kiteboarding snowkiting landkiting
kurzy | 2019-01-10 

Kurzy - Stips.cz
kurzy | 2018-12-30 

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde