online-kurz-co-si-ujasnit-pred-hledanim- Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


Odkazy na podobné kurzy:

Seznam kurzů:

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 27.03.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 24.04.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 22.05.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 19.06.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 05.08.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 25.09.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 23.10.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.


[?]


... Další podobné kurzy


O firmě:

agentura Motiv P s.r.o.

Personální a vzdělávací agentura Motiv P působí na trhu úspěšně již téměř deset let. Na Slovensku funguje její sesterská společnost. Je zaměřena na analýzy v oblasti lidských zdrojů, personální poradenství a firemní vzdělávání. Naše firma nabízí novou generaci psychodiagnostiky a testování po Internetu pod názvem P4Btool , která předběhla dobu.

Vytváříme vlastní know-how a propojujeme hlubokou znalost managementu, personalistiky a psychologie s letitou manažerskou a obchodní praxí. Vysoká odbornost je garantována našimi experty, kteří přednáší na Masarykově Universitě v Brně, na Brno Business School a Brno International Business School na studiích MBA certifikovaných Nottinghamskou Universitou.

Pro naše klienty přinášíme přidanou hodnotu v lidech připravených zvládat změny a plnit náročnější úkoly v současném turbulentním prostředí. Naše analýzy umožňují srovnání a zacílení, které pak pomáháme realizovat v rozvojových programech. Naše poradenské projekty pak dávají možnost efektivnější nastavení personální práce.

Více než 10.000 účastníků prošlo našimi Assessment a Depelopment Centry. Při hodnocení používáme původní metodiku. Výsledky, které dosahujeme, jsou opakovaně vyhodnocovány a můžeme konstatovat, že naše závěry jsou validní i s časovým odstupem.

V oblasti rozvoje se soustředíme zejména na prakticky využitelné znalosti, dovednosti a učení se vlastní zkušeností. Specializujeme se však také na jejich transfer do běžného života. Důraz klademe na práci v době mezi výcviky, nejčastěji formou e-Developmentu, akčních plánů, individuálního koučinku či supervizních skupin. Základním východiskem pro nás je to, že nenahrazujeme ” špatné ” chování za ” dobré ” . Naším cílem je rozšíření repertoáru chování každého účastníka.

V poradenství vycházíme z potřeb zákazníka. Respektujeme jedinečnost každé firmy a vytváříme pro vás originální řešení. Směřujeme neustále kupředu, snažíme se vytvářet nové trendy a vylepšovat své služby.

Zákazník je pro nás vším, a proto vám rádi kdykoli pomůžeme.
Udáváme trend v HR

...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: Online kurz - Co si ujasnit před hledáním? (agentura Motiv P s.r.o.)


Už víte, kterou práci chcete vykonávat? Která by Vás uspokojovala a zároveň Vám dávala smysl? Naučte se sebereflexi a objevte své skryté dovednosti. Využijte svých zkušeností. Podívejte se na sebe z nových úhlů. Jak na to? S tím Vám poradí virtuální kurze Co si ujasnit před hledáním. Co se v tomto kurzu naučíte: • Hledat práci srdcem i hlavou • Pracovat se sebereflexí • Vytvořit budoucí představu • Dívat se na sebe očima personalisty • Pracovat s užitečnými zdroji informací Pro koho je kurz vhodný: Každého, kdo si chce najít zaměstnání snů :-) nezaměstnané, absolventy, studenty, řadové zaměstnance i manažery Co všechno se dozvíte: První díl celkem 6ti dílného cyklu o hledání práce nás přiměje zamyslet se nad tím, jaká práce je pro nás ta pravá. Přece, co je důležitějšího než vědět co hledáme? Proto si společně projdeme nejen reflexí toho, s čím jste se už setkali, ale zamyslíme se i nad tím, co byste chtěli do budoucna. Na soubor vlastností a dovedností, které personalisté hledají, se podíváme i z jejich úhlu pohledu. Probereme si i užitečné zdroje informací, které Vám pomohou odpovědět na otázky, co je nutné udělat pro práci v určitém oboru, nebo jak si neubrat body vyjádřením svého finančního očekávání. Kdo Vás kurzem provede: Pavlína Šprachtová Za jak dlouho se vše naučíte: 28 minut   Za kolik se vše naučíte: 275,- bez DPH ...

agentura Motiv P s.r.o.Cena:
    ... bez DPH: 275 Kč / Kurz
    ... včetně DPH: 333 Kč / Kurz


Termín kurzu již není k dispozici

a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

Online kurz - Co si ujasnit před hledáním?


Obsah kurzu/školení

Už víte, kterou práci chcete vykonávat? Která by Vás uspokojovala a zároveň Vám dávala smysl? Naučte se sebereflexi a objevte své skryté dovednosti. Využijte svých zkušeností. Podívejte se na sebe z nových úhlů. Jak na to? S tím Vám poradí virtuální kurze Co si ujasnit před hledáním.


Co se v tomto kurzu naučíte:
• Hledat práci srdcem i hlavou
• Pracovat se sebereflexí
• Vytvořit budoucí představu
• Dívat se na sebe očima personalisty
• Pracovat s užitečnými zdroji informací


Pro koho je kurz vhodný:
Každého, kdo si chce najít zaměstnání snů :-) nezaměstnané, absolventy, studenty, řadové zaměstnance i manažery


Co všechno se dozvíte:
První díl celkem 6ti dílného cyklu o hledání práce nás přiměje zamyslet se nad tím, jaká práce je pro nás ta pravá. Přece, co je důležitějšího než vědět co hledáme? Proto si společně projdeme nejen reflexí toho, s čím jste se už setkali, ale zamyslíme se i nad tím, co byste chtěli do budoucna. Na soubor vlastností a dovedností, které personalisté hledají, se podíváme i z jejich úhlu pohledu. Probereme si i užitečné zdroje informací, které Vám pomohou odpovědět na otázky, co je nutné udělat pro práci v určitém oboru, nebo jak si neubrat body vyjádřením svého finančního očekávání.


Kdo Vás kurzem provede: Pavlína Šprachtová


Za jak dlouho se vše naučíte: 28 minut


 


Za kolik se vše naučíte: 275,- bez DPH


 
Školení Personalistika a osobnostní rozvoj :
Online kurz - Co si ujasnit před hledáním? |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 61021 studium online kurz co si ujasnit pred hledanim

Podtéma školení: Personalistika a osobnostní rozvoj
Kurz je nalezen v sekci: Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení
 

Termíny kurzu

Není vypsaný žádný termín školení, ...

 

mzdy | Blesk.cz
mzdy | 2019-03-02 

Rostou mzdy roste riziko
mzdy | 2019-01-14 

[?]

Kurzy - Curatio
kurzy | 2019-03-08 

Kurzy | Vegmania.cz
kurzy | 2019-03-04 

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde