online-kurz-co-si-na-me-personalista-muze-jeste-pripravit- Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


Odkazy na podobné kurzy:

Seznam kurzů:

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 27.03.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 24.04.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 22.05.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 19.06.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 05.08.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 25.09.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.

Zásady budování týmů a vedení lidí [workshop]
... 23.10.2019 Praha  ... JUBELA, s.r.o.


[?]


... Další podobné kurzy


O firmě:

agentura Motiv P s.r.o.

Personální a vzdělávací agentura Motiv P působí na trhu úspěšně již téměř deset let. Na Slovensku funguje její sesterská společnost. Je zaměřena na analýzy v oblasti lidských zdrojů, personální poradenství a firemní vzdělávání. Naše firma nabízí novou generaci psychodiagnostiky a testování po Internetu pod názvem P4Btool , která předběhla dobu.

Vytváříme vlastní know-how a propojujeme hlubokou znalost managementu, personalistiky a psychologie s letitou manažerskou a obchodní praxí. Vysoká odbornost je garantována našimi experty, kteří přednáší na Masarykově Universitě v Brně, na Brno Business School a Brno International Business School na studiích MBA certifikovaných Nottinghamskou Universitou.

Pro naše klienty přinášíme přidanou hodnotu v lidech připravených zvládat změny a plnit náročnější úkoly v současném turbulentním prostředí. Naše analýzy umožňují srovnání a zacílení, které pak pomáháme realizovat v rozvojových programech. Naše poradenské projekty pak dávají možnost efektivnější nastavení personální práce.

Více než 10.000 účastníků prošlo našimi Assessment a Depelopment Centry. Při hodnocení používáme původní metodiku. Výsledky, které dosahujeme, jsou opakovaně vyhodnocovány a můžeme konstatovat, že naše závěry jsou validní i s časovým odstupem.

V oblasti rozvoje se soustředíme zejména na prakticky využitelné znalosti, dovednosti a učení se vlastní zkušeností. Specializujeme se však také na jejich transfer do běžného života. Důraz klademe na práci v době mezi výcviky, nejčastěji formou e-Developmentu, akčních plánů, individuálního koučinku či supervizních skupin. Základním východiskem pro nás je to, že nenahrazujeme ” špatné ” chování za ” dobré ” . Naším cílem je rozšíření repertoáru chování každého účastníka.

V poradenství vycházíme z potřeb zákazníka. Respektujeme jedinečnost každé firmy a vytváříme pro vás originální řešení. Směřujeme neustále kupředu, snažíme se vytvářet nové trendy a vylepšovat své služby.

Zákazník je pro nás vším, a proto vám rádi kdykoli pomůžeme.
Udáváme trend v HR

...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: Online kurz - Co si na mě personalista může ještě připravit? (agentura Motiv P s.r.o.)


Přišla Vám pozvánka do assessment centra nebo na osobní pohovor s personalistou? Teď je ten správný čas zabrat a naučit se pár tipů a triků. O tom, jak úspěšně projít assessment centrem, zvládnout testy i pohovory a vide-opohovory, se dozvíte ve virtuálním kurzu  Co si na mě personalista může ještě připravit? Co se v tomto kurzu naučíte: • Jak obstát v assessment centru • Co očekávat od personalisty • Jak pracovat se sociálními sítěmi • Přesvědčovat o svých kvalitách • Připravit se na psychotesty • Připravit se na video-pohovory Pro koho je kurz vhodný: Každého, kdo si chce najít zaměstnání snů :-) nezaměstnané, absolventy, studenty, řadové zaměstnance i manažery Co všechno se dozvíte: Pátý díl virtuálního kurzu Jak najít práci snů by nám měl odpovědět na to, jaké zbraně má správný personalista ještě v arzenálu. V krátkosti se zastavíme u prohlídky Vašich sociálních sítí a pak už se vrhneme na často zmiňované a obávané assessment centrum. Ale nebojte se ničeho, poradíme Vám, jak to celé zvládnout a přesvědčit o svých kvalitách. A co dál? Společně se zaměříme také na psychologické testy a řekneme si i to, zda jsou tak „jednoduché“, jak vypadají. Další zajímavou zkouškou na cestě za prací snů jsou video-pohovory, ani ty určitě nevynecháme. Kdo Vás kurzem provede: Pavlína Šprachtová Za jak dlouho se vše naučíte: 30 minut Za kolik se vše naučíte: 275,- bez DPH ...

agentura Motiv P s.r.o.Cena:
    ... bez DPH: 275 Kč / Kurz
    ... včetně DPH: 333 Kč / Kurz


Termín kurzu již není k dispozici

a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

Online kurz - Co si na mě personalista může ještě připravit?


Obsah kurzu/školení

Přišla Vám pozvánka do assessment centra nebo na osobní pohovor s personalistou? Teď je ten správný čas zabrat a naučit se pár tipů a triků. O tom, jak úspěšně projít assessment centrem, zvládnout testy i pohovory a vide-opohovory, se dozvíte ve virtuálním kurzu  Co si na mě personalista může ještě připravit?


Co se v tomto kurzu naučíte:
• Jak obstát v assessment centru
• Co očekávat od personalisty
• Jak pracovat se sociálními sítěmi
• Přesvědčovat o svých kvalitách
• Připravit se na psychotesty
• Připravit se na video-pohovory


Pro koho je kurz vhodný:
Každého, kdo si chce najít zaměstnání snů :-) nezaměstnané, absolventy, studenty, řadové zaměstnance i manažery


Co všechno se dozvíte:
Pátý díl virtuálního kurzu Jak najít práci snů by nám měl odpovědět na to, jaké zbraně má správný personalista ještě v arzenálu. V krátkosti se zastavíme u prohlídky Vašich sociálních sítí a pak už se vrhneme na často zmiňované a obávané assessment centrum. Ale nebojte se ničeho, poradíme Vám, jak to celé zvládnout a přesvědčit o svých kvalitách. A co dál? Společně se zaměříme také na psychologické testy a řekneme si i to, zda jsou tak „jednoduché“, jak vypadají. Další zajímavou zkouškou na cestě za prací snů jsou video-pohovory, ani ty určitě nevynecháme.


Kdo Vás kurzem provede: Pavlína Šprachtová


Za jak dlouho se vše naučíte: 30 minut


Za kolik se vše naučíte: 275,- bez DPH


 
Školení Prezentační techniky, písemnosti :
Online kurz - Co si na mě personalista může ještě připravit? |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 61020 studium online kurz co si na me personalista muze jeste pripravit

Podtéma školení: Prezentační techniky, písemnosti
Kurz je nalezen v sekci: Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení
 

Termíny kurzu

Není vypsaný žádný termín školení, ...

 

mzdy | Blesk.cz
mzdy | 2019-03-02 

Rostou mzdy roste riziko
mzdy | 2019-01-14 

[?]

Kurzy - Curatio
kurzy | 2019-03-08 

Kurzy | Vegmania.cz
kurzy | 2019-03-04 

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde