programovani-[vba]-autodesk-sw Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


Odkazy na podobné kurzy:

Seznam kurzů:

Jak zvládat vedení lidí a různé problematické situace? Jak obstát v různých rolích, které lídrovi přísluší? Jak zvolit správný přístup a podle čeho se řídit při vedení druhých? Těmito otázkami se zabývá kurz s názvem „Management s leadership“. Účastníci se naučí jak jednat, pracovat a vést různé typy podřízených v různých situacích. Osvojí si různé styly vedení, naučí se pracovat s problematickými typy podřízených v náročných situacích.   Cíle:

Poznat a osvojit si různé styly vedení lidí, a naučit se účinně využívat svůj preferovaný styl

Naučit se umět být lidský i věcný, současně obchodně zaměřen

Najít řešení náročných situací na vedení lidí z vlastní praxe

Osvojit si operační pravidla managementu 

"> Jak zvládat vedení lidí a různé problematické situace? Jak obstát v různých rolích, které lídrovi přísluší? Jak zvolit správný přístup a podle čeho se řídit při vedení druhých? Těmito otázkami se zabývá kurz s názvem „Management s leadership“. Účastníci se naučí jak jednat, pracovat a vést různé typy podřízených v různých situacích. Osvojí si různé styly vedení, naučí se pracovat s problematickými typy podřízených v náročných situacích.   Cíle:

Poznat a osvojit si různé styly vedení lidí, a naučit se účinně využívat svůj preferovaný styl

Naučit se umět být lidský i věcný, současně obchodně zaměřen

Najít řešení náročných situací na vedení lidí z vlastní praxe

Osvojit si operační pravidla managementu 

">
Online course - Leadership development of managers through coaching
... Únor 2018  ... agentura Motiv P s.r.o.

Online course - Motivation and Leadership
... Únor 2018  ... agentura Motiv P s.r.o.

Online course - Situational leadership
... Únor 2018  ... agentura Motiv P s.r.o.

Otevřený kurz MotivP: Management a leadership
... 11.06.2018  ... agentura Motiv P s.r.o.

Otevřený kurz MotivP: Management a leadership
... 10.09.2018 Brno  ... agentura Motiv P s.r.o.


[?]


... Další podobné kurzy


O firmě:

Computer Agency o.p.s.

Společnost byla založena v roce 1991 pod názvem ” Nadace pro rozvoj CAD/CAM/CIM technologií ” . V roce 1998 se transformovala na obecně prospěšnou společnost.Jsme autorizované školicí středisko firem Autodesk a Microsoft. Nabízíme kurzy školeni CAD a CAM - AutoCAD/ AutoCAD LT, AutoCAD 3D Modelování, Inventor, 3ds max, Revit, AutoCAD Architectural, Edgecam, kurzy MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, MS Projekt. Pro správce sítě nabízíme kurzy MS Windows 2012 server, MS Windows server, MS Windows 2012 server, MS SharePoint Foundation 2010. Také organizujeme školení Soft Skills, manažerské kurzy, e-learningové kurzy, kurzy s akreditací.

Další vzdělání pedagogických pracovníků

Další vzdělání pedagogických pracovníků: DVPP, rekvalifikační kurzy a kurzy pro studenty. Kurzy probíhají v Brně nebo přímo v prostorách u klientů.
Od roku 2008 společnost rozšířila své portfolio o kurzy asertivity, manažerských, obchodních a komunikačních dovedností a kurzy sebeprezentace.
V návaznosti na vzdělávací aktivity společnost nabízí školám výukový software Autodesku a Microsoft, bezplatné studentské licence a 3D myši s výraznou slevou pro školy a pro studenty. Computer Agency o.p.s. je certifikovaný prodejce Autodesk licencí pro školství jako je AutoCAD, Inventor, 3ds Max, Revit, Autodesk Suite popř. studentské suity. Dále dodáváme pro všechny typy zákazníků Adobe licence tj. Creative suite, licence v krabicích, multilicenční programy TLP, CLP a řešení Adobe Cloud. Dále dodáváme licence Microsoft, Edgecam, Inventorcam a specializovaný hardware pro 3D aplikace – 3D myš, tablety, 3d tiskárny apod.

...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: Programování [VBA] Autodesk SW (Computer Agency o.p.s.)


Kurz Programování [VBA] Autodesk SW pro uživatele SW Autodesku s minimální respektive žádnou znalostí programování....

Computer Agency o.p.s.certifikat Účastník obdrží certifikát
Cena:
    ... 9.800 Kč / kurz
    ... (Neplátce DPH)

Přihláška na školení/seminář


a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

Programování [VBA] Autodesk SW


Přednáší ...

rogramování [VBA] Autodesk SW Kurz Programování [VBA] Autodesk SW je akreditovaný pro DVPP. Číslo akreditace: MŠMT - 17713/2014-1-464


Program (obsah kurzu/studia) ...

rogramování [VBA] Autodesk SW Kurz Programování [VBA] Autodesk SW je akreditovaný pro DVPP. Číslo akreditace: MŠMT - 17713/2014-1-464 úvod přehled možností programování jednotlivých produktů AutoCAD LT, AutoCAD, AutoCAD/Mechanical Desktop, Inventor seznámení se strukturou AutoCADu anatomie výkresu, výkres jako databáze, vlastnosti programování programování ve Visual Basicu úvod, obecné základy VB, syntaxe, procedury, funkce, objekty, VB x VBA, příklad VBA v MS Wordu ukázka, příklad VBA v AutoCADu - ukázka seznámení s návrhovým prostředím VBA řešení 1. úlohy ve VBA [MS Word] - ověření znalostí základních principů programování ve VB principy vytváření uživatelského rozhraní řešení 1. úlohy ve VBA [MS Word] - vytvoření jednoduchého dialogového okna řešení 1. úlohy ve VBA [AutoCAD] - vytvoření jednoduchého dialogového okna [použití předchozího příkladu] práce s entitami v AutoCADu řešení 2. úlohy ve VBA [AutoCAD] - 1. část [vytváření entit] řešení 2. úlohy ve VBA [AutoCAD] - 2. část [vlastnosti entit, modifikace entit] databáze výkresu - tabulky symbolů 3. úloha ve VBA [AutoCAD] - manipulace s hladinami - ukázka kontrolní test - jednoduchý příklad ve VBA AutoCADu pro ověření získaných znalostí AutoCAD a LISP - pouze informativně Součástí kurzu Programování [VBA] Autodesk SW je: práce ve zcela nově zrekonstruované učebně vybavené nejmodernější technologií, po absolvování kurzů od nás obdržíte mezinárodně uznávaný certifikát firmy Autodesk, občerstvení během kurzu a stravenky na oběd, užitečné propagační materiály.


Další popis (úroveň, minimální znalosti, info o cenách kurzu) ...

práva a instalace softwaru Kurz Správa a instalace softwaru je akreditovaný pro DVPP. Číslo akreditace: MŠMT - 17713/2014-1-464

Obsah kurzu/školení : Správa a instalace softwaru: sw a hw požadavky pro instalaci a provoz přehled licenčních variant, aktivace, síťová instalace, přenos licencí varianty instalace produktů fy Autodesk včetně hromadné automatizované instalace např. pro počítačové učebny atd. provoz aplikací fy Autodesk ve virtuálním prostředí [ VDI ] správa a údržba produktů Součástí kurzu Správa a instalace softwaru je: práce ve zcela nově zrekonstruované učebně vybavené nejmodernější technologií, po absolvování kurzů od nás obdržíte osvědčení, občerstvení během kurzu a stravenky na oběd, užitečné propagační materiály, učebnice.

 
Školení :
Programování [VBA] Autodesk SW |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 50694 studium programovani [vba] autodesk sw

Podtéma školení:
Kurz je nalezen v sekci: Kurzy, semináře a přednášky pro studenty , Odborné kurzy, semináře a školení pro experty a profesionály
 

Termíny kurzu


26.02.2018 - Brno

9.800 kurz bez DPH

Přihlásit
[Order] Objednat

 
2002 - Connection refused