rekvalifikace-pro-kadernice-pro-absolventy-se-strednim-vzdelanim Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


Odkazy na podobné kurzy:

Seznam kurzů:

Jak zvládat vedení lidí a různé problematické situace? Jak obstát v různých rolích, které lídrovi přísluší? Jak zvolit správný přístup a podle čeho se řídit při vedení druhých? Těmito otázkami se zabývá kurz s názvem „Management s leadership“. Účastníci se naučí jak jednat, pracovat a vést různé typy podřízených v různých situacích. Osvojí si různé styly vedení, naučí se pracovat s problematickými typy podřízených v náročných situacích.   Cíle:

Poznat a osvojit si různé styly vedení lidí, a naučit se účinně využívat svůj preferovaný styl

Naučit se umět být lidský i věcný, současně obchodně zaměřen

Najít řešení náročných situací na vedení lidí z vlastní praxe

Osvojit si operační pravidla managementu 

"> Jak zvládat vedení lidí a různé problematické situace? Jak obstát v různých rolích, které lídrovi přísluší? Jak zvolit správný přístup a podle čeho se řídit při vedení druhých? Těmito otázkami se zabývá kurz s názvem „Management s leadership“. Účastníci se naučí jak jednat, pracovat a vést různé typy podřízených v různých situacích. Osvojí si různé styly vedení, naučí se pracovat s problematickými typy podřízených v náročných situacích.   Cíle:

Poznat a osvojit si různé styly vedení lidí, a naučit se účinně využívat svůj preferovaný styl

Naučit se umět být lidský i věcný, současně obchodně zaměřen

Najít řešení náročných situací na vedení lidí z vlastní praxe

Osvojit si operační pravidla managementu 

">
Online course - Leadership development of managers through coaching
... Únor 2018  ... agentura Motiv P s.r.o.

Online course - Motivation and Leadership
... Únor 2018  ... agentura Motiv P s.r.o.

Online course - Situational leadership
... Únor 2018  ... agentura Motiv P s.r.o.

Otevřený kurz MotivP: Management a leadership
... 11.06.2018  ... agentura Motiv P s.r.o.

Otevřený kurz MotivP: Management a leadership
... 10.09.2018 Brno  ... agentura Motiv P s.r.o.


[?]


... Další podobné kurzy


O firmě:

Kadeřnictví Antil - školící a vzdělávací centrum

Nabízíme akreditované rekvalifikační kurzy obor kadeřník/holič. Na kurzu se naučíte veškeré kadeřnické dovednosti a budete plně schopni obstát v kadeřnické profesi. Naučíte se veškeré techniky stříhání, technologii barvení, melírování, trvalé a vodové ondulace. Část kurzu je také věnována večerním a svatebním účesům, Čas věnovaný jednotlivým úkonům záleží na každém jedinci, protože zvládnutí jednotlivých prací je velmi individuální. Máme rozsáhlou skupinu modelů z řad ,,Turnováků”, která se nám každým rokem zvětšuje. Můžete mít i modely vlastní. K dispozici jsou také cvičné hlavy. Doba trvání kurzu je 300/600 hodin [podle dosaženého vzdělání - střední/základní] Rekvalifikace probíhají v kadeřnictví v centru Turnova a jsou vedeny profesionální kadeřnicí s 20 letou praxí paní Žanetou Koškovou. Klademe důraz na praxi a hned od prvního dne pracujete [což, jak jsem byla informována není samozřejmostí u všech rekvalifikačních zařízení]. Spousta zařízení funguje tak, že se pouze díváte [zřejmě pro nedostatek modelů].
* kurz se obvykle platí celý předem, ale lze ho v případě potřeby uhradit i v předem dohodnutých splátkách.
* veškeré nářadí je možné si na kurzu zapůjčit [fény, strojky, kartáče, nůžky....]. Ovšem doporučuji zakoupit alespoň nůžky. Jedny klasické a jedny efilační [prostříhavací]. Jde o to,že každé jsou jinak tvarované a mají různou délku. Zvyknete si na určitý typ a po ukončení kurzu budete mít problém přeučit se na jiný.
* kurz probíhá většinou 2 x týdně v čase 8.30-14.00 h. Přesné data domlouváme první den kurzu , tak aby co nejvíce vyhovovala všem. Nejedná se o masivní kurz o 10 účastnících, ale pracujeme v komorní atmosféře většinou o 3 absolventech. A to z důvodu mého plného věnování všem účastníkům [jedem na kvalitu a ne na kvantitu:-]]. Po absolvování kurzu obdržíte osvědčení [platné po celé ČR] na základě kterého jste oprávněni požádat o živnostenský list. Možnost následné garance. Možnost realizace dalších kurzu - prodlužování vlasů, rasta copánky...

...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: Rekvalifikace pro kadeřnice - pro absolventy se středním vzděláním (Kadeřnictví Antil - školící a vzdělávací centrum)


Akreditované rekvalifikace pro kadeřnice s celostátní platností. Rekvalifikace probíhají v kadeřnictví v Turnově v Hluboké ulici. Na začátku kurzu dostanete přehledný formulář s osnovou. Plán učení bude přizpůsoben Vašim požadavkům tzn, že budeme více času věnovat částem osnovy, které by Vám činily potíže. Začínat budeme na cvičné hlavě. Následně potřebné modely můžete mít své, nebo Vám mohu dodat z řad mých ochotných dobrovolníků. Možnost následné garance. Kurz obnáší 300 hodin, trvá 3 až 6 měsíců. Záleží na intenzitě výuky, dálkově jej lze dělat. Rozvrh hodin je na domluvě. V ceně kurzu spotřebovaný materiál, vypitá káva, čaj.......

Kadeřnictví Antil - školící a vzdělávací centrumakreditace Kurz má akreditaci
certifikat Účastník obdrží certifikát
zkouska Kurz je ukončen zkouškou
Cena:
    ... 19.000 Kč / kurz
    ... (Neplátce DPH a/nebo kurz je osvobozený od DPH)

Přihláška na školení/seminář


a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

Rekvalifikace pro kadeřnice - pro absolventy se středním vzděláním


Určeno pro ...

starší 18 let, minimálně střední vzdělání


Přednáší ...

Rekvalifikace jsou vedeny lektorkou s 20letou praxí paní Žanetou Koškovou. [Kadeřnictví Antil]
Školící středisko se nachází pouze v Turnově.


Program (obsah kurzu/studia) ...

Praktická a teoretická část. Se mnou se učíte praxi, doma pak z předepsaných učebnic teorii. Praxe je prováděna u mě v kadeřnictví v Turnově v Hluboké ulici.

* Na začátku kurzu dostanete přehledný formulář s osnovou.
* Plán učení bude přizpůsoben Vašim požadavkům tzn, že budeme více času věnovat částem osnovy, které by Vám činily potíže.
* Začínat budeme na cvičné hlavě.
* Následně potřebné modely můžete mít své, nebo Vám mohu dodat z řad mých ochotných dobrovolníků.

* Kurz obnáší 300 hodin, dá se ale zvládnout i v kratší době. Kurz trvá 3 až 6 měsíců. Záleží na intenzitě výuky, dálkově jej lze dělat.
* Rozvrh hodin je na domluvě.

Ke kurzu lze lze připojit také kurz na rasta copánky a kurz prodlužování vlasů [ cena každého kurzu je 4000kč ]. U těchto dvou činností nemusíte být vyučená kadeřnice [ patří mezi živnosti volné ]. Takže je můžete začít provozovat už před tím, než budete mít absolvovanu rekvalifikaci.


* Klademe důraz na praxi a hned od prvního dne pracujeme [což, jak jsem byli informováni není samozřejmostí u všech rekvalifikačních zařízení]. Spousta rekvalifikačních středisek funguje tak, že se POUZE díváte [zřejmě pro nedostatek modelů].


Další popis (úroveň, minimální znalosti, info o cenách kurzu) ...

Rekvalifikační kurz pro kadeřnice akreditovaný ministerstvem školství.

Kurz probíhá 2 krát týdně od 8.30 h do 14.30 h.

Kurz se obvykle platí celý předem, ale lze ho v případě potřeby uhradit i v předem dohodnutých splátkách.

Veškeré nářadí je možné si na kurzu zapůjčit [fény, strojky, kartáče, nůžky....]. Ovšem doporučujeme zakoupit alespoň nůžky. Jedny klasické a jedny efilační [prostříhávací]. Jde o to, že každé jsou jinak tvarované a mají různou délku. Zvyknete si na určitý typ a po ukončení kurzu budete mít problém přeučit se na jiný.

Možnost následné řízené praxe [6.500 Kč/měsíc ] či garance.

V ceně kurzu spotřebovaný materiál, vypitá káva, čaj....

 
Školení Služby :
Rekvalifikace pro kadeřnice - pro absolventy se středním vzděláním |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 3237 studium rekvalifikace pro kadernice pro absolventy se strednim vzdelanim

Podtéma školení: Služby
Kurz je nalezen v sekci: Rekvalifikační kurzy, semináře a školení , Umělecké kurzy , Řemeslné a výtvarné kurzy a semináře , Kosmetické kurzy , Ostatní kurzy, semináře a školení
 

Termíny kurzu


Březen 2018 - Turnov
Termín domluvou po odeslání přihlášky.


19.000 kurz bez DPH

Přihlásit
[Order] Objednat


Duben 2018 - Turnov
Termín domluvou po odeslání přihlášky.


19.000 kurz bez DPH

Přihlásit
[Order] Objednat


Květen 2018 - Turnov
Termín domluvou po odeslání přihlášky.


19.000 kurz bez DPH

Přihlásit
[Order] Objednat

 
2002 - Connection refused