adventni-vanocni-floristika-trendy-a-techniky-1-den Rekvalifikační účetní kurzy
popis kurzu
logo skoleni-kurzy
Hledat kurz:Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře


 

Studium, školení, kurzy & rekvalifikace nejen pro účetní


Odkazy na podobné kurzy:

Seznam kurzů:

Personalista - rekvalifikace včetně profesní kvalifikační zkoušky
... Prosinec 2019 Praha 5  ... OBCHODNÍ INSTITUT

PROFESNÍ SÍŤ LINKEDIN PRO PERSONALISTY
... 17.12.2019 Olomouc  ... Intellego - vzdělávací agentura

Rozvoj profesionality
... 06.01.2020 Praha  ... ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills

Rozvoj profesionality
... 06.01.2020 Brno  ... ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills

Personalista - rekvalifikace včetně profesní kvalifikační zkoušky
... Leden 2020 Praha 5  ... OBCHODNÍ INSTITUT

PEDIKÉRKA A NEHTOVÁ DESIGNÉRKA
... 20.01.2020 Havířov, Karviná, Orlová, Ostr  ... Aktivní život od A do Z

Rozvoj profesionality
... 03.02.2020 Brno  ... ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills


[?]


... Další podobné kurzy


O firmě:

Floristické kurzy s.r.o. - Mgr. Renáta Steinová

Od srpna roku 2010 ukončilo naše akreditované vzdělávací zařízení výuku rekvalifikačního kurzu -Vazba a aranžování květin-, podle původního zákona o rekvalifikacích.Od září roku 2010 jsme získali akreditaci MŠMT ČR na kurzy Florista [kód DK 41-032-E] a Vazačské práce [kód DK 41-008-H] a také autorizaci MZ ČR podle zákona č.179/2006 Sb.,o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání.

Absolventi po ukončení kurzu a složení závěrečné zkoušky obdrží osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností. Tato osvědčení opravňují k výkonu uvedeného povolání.

Další floristické kurzy jsou určeny podle zaměření a počtu vyučovacích hodin pro všechny se zájmem o práci s květinami, jejich aranžování a vazbu, pro osoby, pracující v prodejnách květin, které si chtějí doplnit své vzdělání, jakož i pro zájemce o podnikání v tomto oboru.

Každý účastník kurz získá všeobecné teoretické i praktické znalosti podle vzdělávacích předmětů jednotlivých kurzů, naučí se poznávat, připravovat, zpracovat rostlinný i doplňkový materiál a rovněž z něho tvořit vazbu a květinové kompozice k různým příležitostem [moderní vazba, vánoční, velikonoční, smuteční, svatební vazba, aranžmá ze suchého materiálu, atd.]. Seznámí se s teoretickými zásadami a zákonitostmi, jakož i s moderními trendy ve vazbě a aranžování květin.

Každý kurz je ukončen závěrečnou písemnou a praktickou zkouškou a předáním osvědčení o absolvování kurzu . Osvědčení z akreditovaného kurzu slouží jako doklad o rekvalifikaci účastníka.

Absolventi po ukončení kurzu a složení závěrečné zkoušky obdrží osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

Hlavním cílem kurzů je zvýšení možností na trhu práce, získané znalosti lze využít také v soukromém sektoru, při upravování a zkrášlování domova, při tvorbě příležitostných aranžmá [velikonoce, vánoce, dušičky…], při společenských událostech jako jsou narozeniny, oslavy apod.

...další naše kurzy
 

ŠKOLENÍ: Adventní, vánoční floristika, trendy a techniky -1 den (Floristické kurzy s.r.o. - Mgr. Renáta Steinová)


Kurz ” Adventní, vánoční floristika, trendy a techniky ” , je specializovaný jednodenní kurz, zaměřen na tvorbu nových a moderních adventních a vánočních dekorací, vhodných pro soukromé i komerční účely. Kurz se zaměřuje na klasické i netradiční techniky a trendy ve floristice. Jedná se o kreativní tvorbu za použití mnoha variací na dané téma, za přijatelné cenové náklady. Absolvent obdrží Certifikát o absolvování kurzu . Pro více informací rolujte dolů po stránce....

Floristické kurzy s.r.o. - Mgr. Renáta Steinovácertifikat Účastník obdrží certifikát
Cena:
    ... bez DPH: 1.612 Kč / kurz
    ... včetně DPH: 1.950 Kč / kurz


Termín kurzu již není k dispozici

a/nebo je možno poslat prostřednictvím serveru SKOLENI-KURZY.EU
nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispozici
 

Adventní, vánoční floristika, trendy a techniky -1 den


Určeno pro ...

Kurz ” Adventní, vánoční floristika, trendy a techniky ” , je specializovaný jednodenní kurz, zaměřen na tvorbu nových a moderních adventních a vánočních dekorací, vhodných pro soukromé i komerční účely. Kurz se zaměřuje na klasické i netradiční techniky a trendy ve floristice. Jedná se o kreativní tvorbu za použití mnoha variací na dané téma, za přijatelné cenové náklady.
Kurz je určen pro osoby, pracující v prodejnách květin, kteří si chtějí doplnit své vzdělání, jako i pro zájemce o floristiku. Kurz můžou absolvovat i začátečníci.


Přednáší ...

Mgr. Renata Steinová vystudovala Filozofickou fakultu univerzity Komenského v Bratislavě, odbor pedagogika a vychovatelství, s vedlejší specializací estetika.

V roce 1990 se stala vedoucí a majitelkou prodejny květin. Od té doby se intenzivně věnuje práci s květinami a zejména vzdělávání se v oboru a získávání nových poznatků pod vedením zkušených odborníků.

Ve spolupráci s předním floristou Petrem Matuškou otevřela další prodejnu květin, kde se specializuje na svatební vazbu podle barvové typologie, včetně návrhů a realizace. Je organizátorkou několika módních přehlídek, se zaměřením na nejnovější trendy ve vazbě kytic a na svatební vazbu. Spolupracuje s místním tiskem, kde přispívá aktuálními články o součastné floristice. Od roku 2007 své zkušenosti z teorie i praxe zhodnotila v organizování floristických seminářů.


Program (obsah kurzu/studia) ...

Cílem kurzu je získat teoretické a praktické znalosti k danému tématu a naučit se spracovávat klasický i netradiční materiál, za pomoci nových technik, podle módních trendů. Znalosti z kurzu můžou být využité k získání nových zakázek, doplnění sortimentu v prodejnách anebo pro soukromé účely. Hlavním přínosem je zejména získání teoretických i praktických znalostí z oblasti adventní a vánoční floristiky a schopnost použít techniky a materiály podle nejnovějších trendů.

Učební plán :
- Materiály,floristické techniky
- Estetika,Módní trendy
- Adventní a vánoční floristika
Doba trvání kurzu 1 den v rozsahu cca 10 vyučovacích hodin.

V ceně kurzu jsou zahrnuty:

  • náklady na všechny pomůcky,nářadí a materiál, se kterým se v kurzu pracuje
  • celobarevné rámované osvědčení formátu A5, které obdrží každý účastník kurzu studijní skripta
  • náklady na materiál a doplňky,které si každý účastník odnese domů
  • studijní balíček, který obdrží každý účastník [poznámkový blok, propisky, tužky, složky, obaly…]
  • CD s fotografiemi pro tvorbu katalogu


Další popis (úroveň, minimální znalosti, info o cenách kurzu) ...

Typ kurzu : jednodenní kurz. Průběh kurzu cca 8 00 - 16 00 [dle domluvy a potřeby přestávek].

Absolvent obdrží Certifikát o absolvování kurzu .

Kurzovné se hradí celou částkou a to nejpozději měsíc před datem zahájení kurzu .V den zahájení kurzu Vám bude vydán pokladní doklad o úhradě kurzovného. Pokud požadujete fakturu, vemte si sebou razítko a údaje o firmě.

 
Školení Aranžování, floristika :
Adventní, vánoční floristika, trendy a techniky -1 den |
homehttp://www.rekvalifikacni-ucetni-kurzy.cz/kurz 1506 studium adventni vanocni floristika trendy a techniky 1 den

Podtéma školení: Aranžování, floristika
Kurz je nalezen v sekci: Sportovní a relaxační kurzy , Umělecké kurzy , Řemeslné a výtvarné kurzy a semináře , Ostatní kurzy, semináře a školení
 

Termíny kurzu

Není vypsaný žádný termín školení, ...

 

mzdy | info.cz
mzdy | 2019-08-08 

mzdy
mzdy | 2019-08-08 

[?]

Kurzy Aladine
kurzy | 2019-11-14 

Kite kurzy - kiteboarding snowkiting landkiting buggykiting
kurzy | 2019-10-12 

[?]
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde